DIŞ YAŞAM ALANLARINA

MÜKEMMEL UYUM SAĞLAR

ŞIK TASARIMIYLA

MEKANLARINIZI GÜZELLEŞTİRİR






MİMARİYE DEĞER KATAR

SELECT

HER DETAYIYLA MODERN ÇİZGİLER

PRIME

KONFORUN RUHUYLA BÜTÜNLEŞİR

SMARTROOF HAKKINDA

Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan SmartRoof  bioklimatik pergola ile otel, café & restaurant, villa, alış-veriş merkezleri gibi  mekanların vazgeçilmez mimari ürünü olması için geliştirildi.



Sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sebebi ile aluminyum SmartRoof’un temel yapı taşı oldu.  Bu, yoğun kar yüküne karşı diğer pergola sistemlerine göre çok daha dayanıklı olmasını sağladı.

Su kanalları ve özel fitilleri sayesinde ısı ve su izolasyonunda da kusursuz olmasını  sağladı. Panel boşluklarında bulunan straforlar ısı kaybımını minimize ederek kış  koşullarında ortamı ısıtma maliyetlerini düşürdü.

DEVAMI

SELECT

PRIME

SMARTROOF ÜRÜNLERİ

SELECT

Select'i diğer bioklimatik pergolalardan ayıran en önemli özellik ise panellerin arka toplabilmesi ve tavanın tamamen açılmasıdır. Eğimsiz olması sayesinde yükseklik kaybı yaşanmaz ve ferah bir ortam yaratır.


İNCELE

 GALERİ

Üretim aşamasından montaj aşamasına, tüm işlemler tamamlandıktan sonra, satış sonrası ve teknik destek hizmetlerimizi sunarken “kaliteyi” gözetiyoruz. Tüm projelerimizde kullanılan ürünler CE Kalite Belgesi ile belgelendirilmiş olup Avrupa Birliği sağlık, çevre ve emniyet koşullarına uygun olduğunu beyan ederiz.

GALERİ

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon